Nowa Drogeria Jawa w Olecku już otwarta!

06.08.2018

2 sierpnia br. w Olecku (19-400) została otwarta własna Drogeria Jawa, zlokalizowana w nowym CH przy Alei Zwycięstwa 12.

Jest to pierwsza Drogeria Jawa w Olecku i ósma na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. W dniu otwarcia na Klientów czekały upominki, promocje specjalne oraz atrakcyjne rabaty. Dodatkowo w strefie makijażu prowadzone były konsultacje kosmetyczne oraz bezpłatne makijaże. Nowa Drogeria Jawa w Olecku ma powierzchnię 143 mkw. W Drogerii na stałe znajduje się kącik makijażowy.

Otwarcie Drogerii Jawa w Olecku poprzedzone było działaniami reklamowymi: dedykowany kolportaż Gazetki Promocyjnej, dystrybucja ulotek oraz płatne działania reklamowe na Facebook’u.

Sieć Jawa to koncept drogeryjny, który powstał w 1997r. Celem firmy było stworzenie marki, która będzie oferowała swoim klientom duży wybór produktów w wyjątkowo niskich cenach – wręcz zaskakujących w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Marki, która będzie się dobrze kojarzyła i budziła sympatię klientów.
W Drogeriach Jawa można znaleźć wiele kategorii produktów drogeryjnych, począwszy od kosmetyków i akcesoriów do makijażu, poprzez kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i paznokci, artykuły higieniczne, chemię gospodarczą oraz artykuły dla dzieci.

Obecnie sieć Drogerii Jawa tworzy ponad 100 drogerii prowadzonych w różnych modelach biznesowych, w tym 39 drogerii własnych i 9 franczyzowych. Ekspansja sieci trwa!

Serdecznie zapraszamy do Drogerii Jawa!
Drogeria Jawa – Codziennie 1000 Promocji !”